KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 3342413
nr 334 2413
Blandteknik
Empirestil, 1920-tal, 37x107
Utrop:
300 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 1 november 2004
400 kr
350 kr
550 kr
1.000 kr
2.000 kr
650 kr
950 kr
1.200 kr
1.500 kr
1.600 kr
2.100 kr
2.500 kr
2.600 kr
2.700 kr
2.800 kr